Spausdinti

UŽSIENIO KALBŲ DIENOS

on 2013 kovo 14.

Š. m. kovo 4 -7 dienomis Kauno suaugusiųjų mokymo centre vyko „Užsienio kalbų dienų“ renginiai, skirti Lietuvos Valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienai, Kovo 11-ajai.


Parengta ir eksponuojama moksleivių bei užsienio kalbų mokytojų darbų paroda apie Lietuvą bei užsienio šalis, kurių kalbą ugdome. Parodoje pateikiama įvairi vaizdinė, pažintinė, metodinė medžiaga, moksleivių projektiniai darbai, geriausi rašiniai apie Lietuvą anglų, vokiečių, rusų ir prancūzų kalbomis.
Užsienio kalbų mokytojai pravedė skaitovų ir deklamuotojų konkursą. Moksleiviai skaitė ir deklamavo lietuvių ir užsienio autorių kūrinius gimtąja bei anglų, rusų, vokiečių kalbomis: Maironio, J. Marcinkevičiaus, J. Strielkūno, RobertBurns ir W. Shakespeare sonetus anglų ir lietuvių kalbomis, E. Riazanovo ir M. Cvetajevos kūrinius rusų ir lietuvių kalbomis bei kitų užsienio autorių eiles.
Literatūrinės – meninės popietės metu moksleiviai perskaitė pranešimą, skirtą Kovo 11-ajai, pažymėdami šios ypatingos dienos reikšmę mūsų gyvenime. Moksleiviai ir mokytojai skaitė eiles, dainavo, diskutavo.
Užsienio kalbų mokytojai, kasmet rengdami tradicines „Užsienio kalbų dienas“, stengiasi suburti ir įtraukti į aktyvią veiklą kuo daugiau moksleivių, siekia ugdyti moksleivių sąmonėje patriotiškumą, pilietiškumą, meilę savai šaliai, tautai, kultūrai, tradicijoms, taip pat  siekia plėsti mokinių akiratį, supažindindami su šalių, kurių kalbas moksleiviai ugdosi, papročiais, tradicijomis, kultūra, geografine padėtimi, ekonomika, politine sistema.

foto1

foto2

foto3

foto4

foto5

foto6

foto7

foto8