Spausdinti

#TIKpasMUS interaktyvi mokslo metų pradžia

on 2017 rugsėjo 01.

Dalinamės rytinės rengino dalies įspūdžiais! O Kauno suaugusiųjų mokymo centro mokinių laukiame 17 val.!

Naujoje mokykloje, laužančioje stereotipus, nuskambėjo rugsėjo 1-osios skambutis. Kauno jaunimo mokykla ir Kauno suaugusiųjų mokymo centras pasitiko mokinius, tėvelius, mokytojus neįprastu būdu: direktorius Tomas Lagūnavičius atliko performensą.

Direktorius rugsėjo 1-ąją neištarė nei žodžio... Jis kalbėjo iš ekrano! Sveikinimą, rodantį žmogaus virsmą tobulesniu, kompetentingesniu, keičiantį savo pasaulėvoką  mokykloje, direktorius pademonstravo veiksmais: purškė aerozoliniais mokyklų spalvų dažais (žalia ir mėlyna) instaliaciją, kurios viena svarbiausių atributų buvo  pieštukai. Tai parodė, kaip keičiasi besimokantis žmogus. Po performanso likusi instaliacija simbolizuoja kičą, virtusį moderniu menu.

„Jūs atėjote mokytis į vieną iš inovatyviausių mokyklų Lietuvoje. Mūsų pagrindinė užduotis suteikti kuo galima daugiau  patogių ir malonių paslaugų. [...] Kviečiu visus bendradarbiauti ir kartu siekti  bendrų rezultatų. Svarbiausia - nuoseklus ir sisteminis mokymasis. O kaip mokytis ir ką daryti, mes jums pasakysime ir padėsime. [...] Kurkite, svajokite ir siekite to, ko jūs norite!“, - vaizdo įraše kalbėjo direktorius.

 Tai buvo puikus startas naujos mokyklos, naujųjų mokslo metų – pradėjome dirbti kurdami visiškai naują, netikėtą mūsų įvaizdį.

Vaizdo įrašas ir daugiau nuotraukų FACEBOOK puslapyje 

Tekstas: Živilė ir Rita, viešųjų ryšių atstovės. Nuotraukos: Karolina Černevičienė ir Saulius Černevičius

DSC05396mažDSC05413maž