Spausdinti

Į mokyklą už 5 EUR. Ar misija įmanoma?

on 2017 rugpjūčio 18.

Kol vaikai liūdnai skaičiuoja dienas iki atostogų pabaigos, tėvai vis atidėlioja mokyklinių prekių apsipirkimą... Ne vienas moksleivio tėvas sutiks, kad išleisti vaiką į mokyklą reikia pakratyti šeimos taupyklę. Kauno jaunimo mokykla ir Suaugusiųjų mokymo centras dalinasi praktiškais (truputį drastiškais) patarimais, kurie padės sutaupyti ir nenuskriausti šeimos atostogų biudžeto:

mažesnis

  1. Atidarykite vaikų stalčius... Ir nustebsite, kiek gėrybių rasite! Dažnai vaikai užmiršta nepanaudotus, tuščius sąsiuvinius. Arba sąsiuvinyje galite rasti vos du pripildytus puslapius. Apmaudu? Išplėškite prirašytus puslapius priekyje ir tiek pat gale. Sąsiuvinis iš naujo paruoštas darbui!
  2. Stalčiuose galite rasti ir liniuočių, ir trintukų, ir pieštukų. Nesijaudinkite, nuo stovėjimo savo funkcijos jie nepakeičia, tad drąsiai vaikui sudėkite į penalą.
  3. Vietoj naujos kuprinės pirktos iš prekybos centro, galite įsigyti prižiūrėta iš second hand‘o arba kitaip iš kitoPasiūlymų galite ieškoti įvairiose feisbuko grupėse, „Vinted“ platformoje, skelbimų puslapiuose. Bet kuriuo atvejui vaikui tai bus naujas aksesuaras.
  4. Pamirškite apie dalykų pratybas. Mokymų programos dažnai keičiasi, todėl mokytojai atitinkamai renkasi naujas pratybas. Mokslo metų pradžioje mokytojai paskelbs, kurias tiksliai pratybas privalo įsigyti moksleivis.
  5. Drąsiai kalbėkite su vaikais apie pinigus. Jeigu vis dėlto reikalauja naujų mokyklinių reikmenų, susitarkite, jog sutaupytus pinigus galėsite išleisti kitoms pramogoms.

Kviečiame moksleivius mokytis mūsų centre! O tėveliams primename, kad Kauno suaugusiųjų mokymo centre veikia erdvė vaikams. Jūsų atžalomis pasirūpins kvalifikuota auklėtoja.  

Tekstas: Živilė Milerytė

Nuotraukos šaltinis: „Pexel.com“