Spausdinti

Madų šou „PaKaba 2016“

on 2016 balandžio 28.

foto mados 01

Balandžio 16 d. Kaune, Suaugusių mokymo centre, vyko Lietuvos jaunųjų mados dizainerių konkursas „PaKaba 2016“. Į šį renginį atvyko 15 kolektyvų iš įvairių Lietuvos miestų: Marijampolės, Panevėžio, Gargždų, Kauno, Visagino ir Kalvarijos.


Džiugu, kad į Lietuvos jaunųjų mados dizainerių konkursą “PaKaba” kiekvienais metais noriai įsilieja vis naujų dar nematytų kolektyvų. Šis renginys įrodo, kad Lietuvoje yra daug  kūrybingų ir talentingų moksleivių. Šiemet kolektyvai ir atskiri autoriai pademonstravo ypatingai meniškas ir profesionalias  kolekcijas.
Vertinimo komisija, kurioje dalyvavo dailės mokytoja Vida Matuzevičienė ir dailės, technologijų mokytoja Loreta Kvietkauskienė, atsižvelgdama į idėjos originalumą, modelių konstrukcinį sudėtingumą, kostiumų išbaigtumą ir pristatymo teatrališkumą – išrinko gabiausius Lietuvos mados dizainerius.
Grupėje „Klasika” I vietą laimėjo kolekcija „SPALVŲ DIFUZIJA“. Autoriai Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro siuvimo ir dekoravimo studijos nariai, vadovė Jūratė Kuprienė.
II vietą iškovojo Radvilė Kudarauskaitė su kolekcija „NEBULA“, kurią parengė tekstilės ir aprangos technologijų mokytoja Ramutė Araneckienė.

foto mados 1

foto mados 2

foto mados 3

foto mados 4

foto mados 5

foto mados 6

foto mados 7

foto mados 8

foto mados 9

foto mados 10

foto mados 11

 

Renginyje dalyvaujantiems mokytojams buvo organizuota konferencija – seminaras „Kūrybinių galių išlaisvinimas šiuolaikinėje madoje“. Joje savo mintimis apie kūrybingų vaikų ugdymą, talentų atradimą dalinosi pedagogai.